CAG s. r. o. (Praha 9 - Libeň)

Vzorkovna CAG Praha 9

Kvalitní české interiérové dveře, obložkové zárubně a vestavěné skříně a šatny na míru. Vnitřní dveře v provedení laminát, laminát Reliéf (struktura), fólie, lakované do barvy RAL -  hladké nebo na pór, speciální reliéfní povrch Artemis. Dveře otočné, posuvné při zdi nebo do pouzdra, skládací.

  • Českomoravská 1181/21
  • Praha 9 - Libeň
  • 190 00
  • vedle O2 Arény
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Také protipožární provedení (i prosklené), bezpečnostní vstupní dveře do bytů, atypické dveře – např. zkosené. Zárubně bezfalcové, protipožární, s oblou i ostrou hranou, spojení natupo, slepé pro obložení stavebního otvoru, speciální zárubeň s provětráváním pro pasivní domy, zárubeň pro skládací dveře. Prosklené světlíkové stěny. Vestavěné skříně a šatny na míru dle požadavků zákazníka, stejné dekory jako dveře pro sjednocený a harmonický domov. Atypické rozměry a provedení např. pro podkroví. Služby Easy Door – dveře bez starostí, od zaměření po montáž, odvoz starých dveří zdarma, prodloužená záruka až 6 let atd. Certifikát český výrobek, Kvalitní firma – ověřeno zákazníky, ISO 9001:2009 atd. Tradice od roku 1998. Volejte zdarma: 800 262 929.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce